Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas sugrįžta į Alytaus miesto savivaldybę
2019-06-04

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas nutarė sugrįžti dirbti į Alytaus miesto savivaldybę. Ten jis taip pat eis Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pareigas.

 

Pirmadienį, atsisveikindama savivaldybės merė Ausma Miškinienė ir kiti kolegos  dėkojo vedėjui už darbą švietimo srityje ir džiaugėsi už sukurtą glaudų bendradarbiavimą tarp Alytaus ir Lazdijų savivaldybių.  „Tikiuosi, kad aktyviai bendradarbiausime ir ateityje spręsdami problemas Alytaus apskrities švietimo sektoriuje“ – teigė Ausma Miškinienė.  

Reikšmingiausiais savo darbais Lazdijų krašte V. Valūnas vadina  paminklo Lazdijų krašto partizanams pastatymą Seirijuose, kurio  statybos vietos parinkimo, projekto ir kitų reikalų derinimu nuo pat pradžių rūpinosi. Taip pat – Lietuvos partizanų vado Adolfo Ramanausko - Vanago tėviškės sutvarkymą ir pritaikymą lankymui Bielėnų kaime, kurių projektą jis koordinavo. Jis džiaugėsi, jog savivaldybėje buvo įgyvendinta jo idėja – išmokyti visus 3-4 klasių moksleivius plaukti. Savivaldybė jau antri metai įgyvendina šį projektą, vežioja viso rajono vaikus į Alytuje esantį baseiną.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis