Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Merė A. Miškinienė: „Manau, šiais metais dar svarbiau dalintis ir padėti tiems, kuriems ypatingai sunku“
2020-05-20

Šiandien savivaldybės pastate prie pagrindinio įėjimo jau įsikūrė dėžė, skirta projektui „Kaupti mažiau, dalintis“, kurio metu visi gyventojai kviečiami dalintis ilgo galiojimo maisto produktais su tais, kuriems jų reikia labiausiai. Neįvykus kasmetinei „Maisto banko“ akcijai šį naują projektą organizuoja „Maisto bankas“ drauge su „Malsena“.

 

„Šie metai neeiliniai. Dėl koronaviruso pandemijos ir paskelbto karantino daugelio žmonių gyvenimas pasikeitė. Kai kurios veiklos sustojo, o planuoti renginiai neįvyko. Šiais metais neįvyko ir kasmetinė „Maisto banko“ akcija. Džiugu, kad buvo sugalvotas kitas būdas surinkti maisto produktus ir neabejoju, kad jis bus sėkmingas“, – aukodama maisto produktus kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Maisto paaukoti atnešus jį į savivaldybėje esančią tam skirtą dėžę bus galima iki birželio 18 dienos. Taip pat informuojame, kad gegužės 23 dieną šios kampanijos autobusiukas užsuks į Lazdijus ir nuo 13.00 iki 14.30 val. įsikurs Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje. Tuo metu maisto produktus bus galima perduoti tiesiogiai projekto organizatoriams.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis