Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Pradeda veikti darželiai. Nuo pirmadienio mūsų rajone į juos žada sugrįžti beveik 200 ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų
2020-05-13

Nuo gegužės 18 dienos, ateinančio pirmadienio, rajone pradės veikti visos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigos. Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus iš švietimo įstaigų surinktais duomenimis, į 11 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų nuo gegužės 18 dienos žada sugrįžti 191 vaikas. Taip pat, atsižvelgiant į Vyriausybės sprendimus, jau neribojamas vaikų skaičius grupėse iki 10, tačiau bus imamasi visų saugumo priemonių: į darželius bus galima patekti tik per 1 ar 2 įėjimus, prie durų darbuotojams ir vaikams bus matuojama temperatūra, termometrai tam jau  yra nupirkti. Prie durų taip pat turi būti dezinfekcinio skysčio rankoms. Priešmokyklinio amžiaus vaikų pavėžėjimas bus organizuojamas mokykliniais autobusiukais, sudarant sąlygas jiems sėdėti saugiais atstumais.  Pradėjus darbą  prevenciškai dėl COVID-19 bus tikrinami  visi ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojai. 

 

Taip pat rekomenduojame tėvams, kad vaikų, sergančių lėtinėmis ligomis, nurodytomis sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. įsakymu Nr. V-483 „Dėl Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo" bei gyvenantiems kartu su asmenimis, priskirtinais rizikos grupėms, ugdymas būtų organizuojamas namuose.   

Jei turėsite klausimų, prašome kreiptis į Lazdijų savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistę Astą Zablackienę, tel. 8 612 97406 arba el. p. asta.zablackiene@lazdijai.lt.

Išsamiau apie priėmimo į darželius tvarką skaitykite -http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/nustatyta-kaip-tures-dirbti-nuo-pirmadienio-duris-atversiancios-mazuju-ugdymo-grupes

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis