Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
A. Miškinienė: „Džiaugiuosi veisiejiečių iniciatyva turėti modernią laisvalaikio erdvę. Palaikiau ir toliau palaikysiu jų bendruomeniškas iniciatyvas“
2020-05-13

Jau šį rudenį veisiejiečiai galės džiaugtis įdomia vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų laisvalaikiui skirta erdve. Veisiejų daugiabučių gyvenamajame rajone tarp Vilties, Ateities ir Ryto gatvių įsikurs vaikų žaidimų bei suaugusiems ir paaugliams skirtų treniruoklių aikštelė. Šiam Veisiejų seniūnijos bendruomenės komiteto projektui Nacionalinė mokėjimo agentūra skyrė didžiausią galimą paramą – 5 000 eurų. Dar triskart tiek – 15 000 eurų – šio projekto įgyvendinimui skirs Lazdijų rajono savivaldybė.

 

„Visada palaikau ir palaikysiu bendruomenes ir joms svarbius projektus. Esu dėkinga bendruomenėms už iniciatyvas, taip pat dėkoju ir tiems tarybos nariams, kurie sutiko su manimi ir pritarė šio projekto finansavimui. Žinau, kad veisiejiečiai labai laukia šios laisvalaikio erdvės įrengimo ir neabejoju, kad ji bus naudinga bei gausiai lankoma. Sutvarkyta bus ir visa infrastruktūra aplink daugiabučius, kuri kol kas nėra patogi nei pėstiesiems, nei automobilių savininkams. Džiugina, kad Interreg laimėtų projektai finansavimo lėšomis planuojama atnaujinti ir Veisiejų pėsčiųjų bei dviračių takų dangą bei Veisiejų vizitine kortele virtusį fontaną, pantoninius tiltus. Dalis darbų jau vyks šiais metais, kiti nusikels į kitus metus. Žadėjau Veisiejų seniūnijos gyventojams ir nuosekliai siekiu, kad per ateinančius metus Veisiejai atsinaujintų, taptų įdomesni bei patogesni ne tik vietiniams gyventojams, bet ir turistams.“, – apie projektuskalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Įgyvendinant ilgai lauktą laisvalaikio erdvių įrengimo projektą tarp Vilties, Ateities ir Ryto gatvių planuojama įrengti 2 treniruoklius paaugliams ir suaugusiems bei atskirą žaidimų aikštelę vaikams. Planuojama, kad iš projekto lėšų bus įrengti ne tik treniruokliai, trejos skirtingos sūpynės, uždengiama smėliadėžė, žaidimų kompleksas bei karuselė. Laisvalaikiui skirtą erdvę užbaigs poilsiui skirti suoliukai, o laisvalaikio erdvę apjuos tvorelė.

Veisiejų seniūnijos bendruomenė netrukus organizuos rangovo parinkimo konkursą. Projektas turi būti įgyvendintas iki šių metų spalio pabaigos, tad dar šiais metais veisiejiečiai galės pasidžiaugti naujai įrengta erdve.

Primename, kad Lazdijų rajono savivaldybė įgyvendins dar du projektus, kurių metu tiesioginę naudą pajus Veisiejų krašto gyventojai. Pirmas projektas – „Antis, keliaujanti pasienio keliais“, kuris bus įgyvendinamas su Oržyšo savivaldybe. Projekto įgyvendinimo metu planuojama pakeisti susidėvėjusią Veisiejų pėsčiųjų ir dviračių takų dangą, organizuoti edukacines dirbtuves, sukurti ir išleisti bendrą su Oržyšo savivaldybe pasienio turizmo maršrutą. Antras projektas – „Ieškomi pasienio paveldo maršrutai“. Projektą įgyvendins Tykocin ir Lazdijų rajono savivaldybė, o dalis lėšų bus skirta Veisiejų fontanui ir pantoniniams tiltams suremontuoti bei atnaujinti.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis