Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Problema išspręsta: vanduo jau tiekiamas Mikniškių kaimo gyventojams
2019-10-23

Geriamojo vandens tiekimo problema Mikniškiuose buvo daugiau kaip metus. Ji iškilo baigiantis vandeniui sename gręžinyje ir visiškai susidėvėjus prieš kelis dešimtmečius pastatytai įrangai.

 

„Negalėjau likti abejinga žmonių problemoms, dalis jų iš tiesų gyvena sudėtingomis sąlygomis, o juk kokybiškas geriamas vanduo mums visiems gyvybiškai būtinas. Džiaugiuosi, kad nors ir ne taip greitai kaip tikėjausi, bet problema išspręsta. Išgręžtas naujas gręžinys, šiandien įleistas siurblys, kuris geriamąjį vandenį jau pumpuoja į vandens bokštą. Iš jo vandens trasomis vanduo bus tiekiamas Mikniškų kaimo gyventojams. Ačiū UAB „Lazdijų vanduo“ vadovui ir darbuotojams už darbą, o Mikniškių gyventojams už kantrybę“, – kalbėjo merė Ausma Miškinienė.

Reikėtų paminėti, kad Mikniškių kaime esantis vandens bokštas yra privatus pajininkų turtas. Mikniškių kaimo gyventojai nėra UAB „Lazdijų vanduo“ klientai, dėl to vandens tiekimo problema sprendžiama tik savivaldybės vadovų iniciatyva, savivaldybės biudžete sutaupius ir numačius reikiamas lėšas problemos sprendimui.

Mikniškių kaimas ne vienintelis, kuris susiduria su geriamojo vandens problemomis. Jų gausu visame rajone. Ypatingai didelė problema Barčiuose (Veisiejų sen.), ten kokybiškas vanduo, tikimasi, kad bėgs jau kitą savaitę. Krosnoje visiškai susidėvėjo vandens valymo filtrai ir kol kas tik mechaninių praplovimų dėka vanduo pasiekia gyventojus. Jo kokybė labai prasta. Gera žinia, kad jau baigėsi viešieji pirkimai. Tikimasi, kad su konkursą laimėjusiu filtrų tiekėju sutartis bus pasirašyta artimiausiu metu ir nauji filtrai Krosnoje bus sumontuoti lapkričio mėnesį.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis