Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Merė Ausma Miškinienė dirbo Šeštokų seniūnijoje
2019-05-03

Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė praėjusią savaitę aplankiusi Veisiejų seniūniją, šį penktadienį dirbo Šeštokuose.

Savivaldybės vadovė  Šeštokų seniūnijoje susipažino su visais darbuotojais ir seniūne. Čia aptarė aktualiausius darbus, kylančius sunkumus. Taip pat, apsilankė Šeštokų bibliotekoje ir kultūros namuose. Kiek vėliau merė Ausma Miškinienė priėmė šios seniūnijos gyventojus, kurie į susitikimą su mere atvyko dėl itin aktualių ir skubių problemų: neprižiūrimo melioracijos šulinio gyvenamojo namo kieme, apgadintų ir neatnaujintų šaligatvių, prastos būklės tako, esančio kapinėse.

Pasikalbėjusi su seniūnijos gyventojais, merė kartu su jos pavaduotoju Audriumi Klėjumi, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio specialistais apžiūrėjo šiuo metu Šeštokuose įgyvendinamus projektus, kurie finansuojami iš ES struktūrinių fondų ir Lazdijų rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Buvo aplankytas stadionas, kuris įrengtas vykdant projektą „Laisvalaikio infrastruktūros sukūrimas Lazdijų rajono kaimo gyvenamosiose vietovėse“. Įvertinti atlikti darbai: bėgimo takelio, lauko treniruoklių, vaikų žaidimo aikštelės įrengimas, žemės lyginimo darbai. Merės nuomone, vaikų žaidimų aikštelė galimai neatitinka bendrųjų sveikatos saugos reikalavimų, pastebėti ir kiti trūkumai.

Buvo apžiūrėtas ir neseniai atidarytas Šeštokų viadukas, įrengtas siekiant užtikrinti eismo dalyvių saugumą. Gyventojų teigimu, viaduke yra įrengtas liftas, skirtas neįgaliesiems, tačiau jis tinkamai neveikia. Miestelio gyventojai skundėsi, kad ne kartą yra jame užstrigę, nėra detalios naudojimosi instrukcijos, todėl bus kreipiamasi į darbų rangovus, reikalaujant, kad nekokybiškai atlikti darbai būtų sutvarkyti.

Savivaldybės vadovai dalyvavo susitikime su Mikniškių kaimo gyventojais. Čia buvo aiškinamasi opiausia bendruomenės problema – geriamojo vandens nebuvimas. Siekiant išspręsti šią įsisenėjusią problemą planuojama Mikniškių kaime kuo greičiau projektuoti ir įrengti naują vandens gręžinį, taip kuo greičiau aprūpinant gyventojus vandeniu. Bendruomenės nariai diskutavo ir apie kitas svarbias problemas: nesutarimus su seniūnijos darbuotojais, prastą kelių būklę, bendruomenės namų naudojimą. Merė Ausma Miškinienė susipažino su visomis išsakytomis problemomis, gyventojų rūpesčiais ir pradėjo ieškoti efektyviausių ir greičiausių sprendimo būdų bei ragino gyventojams surasti kompromisą, būti atvira bendruomenė ir padėti vieni kitiems.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis