Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Kviečiame tapti komisijų nariais
2019-05-02

Kviečiame Lazdijų rajono savivaldybės seniūnaičius ir bendruomeninių organizacijų atstovus teikti siūlymus dėl seniūnaičių ir visuomenės atstovų delegavimo į Lazdijų rajono savivaldybės sudaromas Etikos ir Antikorupcijos komisijas.

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo nuostatomis, savivaldybės tarybos sudaromų komisijų nariais gali būti savivaldybės tarybos nariai, valstybės tarnautojai, ekspertai, gyvenamųjų vietovių bendruomenių atstovai – seniūnaičiai, išplėstinės seniūnaičių sueigos deleguoti atstovai, visuomenės atstovai (Lietuvos Respublikoje įregistruotų viešųjų juridinių asmenų, išskyrus valstybės ar savivaldybės institucijas ar įstaigas, įgalioti atstovai), bendruomeninių organizacijų atstovai, kiti savivaldybės gyventojai. Etikos komisijoje ir Antikorupcijos komisijoje seniūnaičiai arba seniūnaičiai ir visuomenės atstovai turi sudaryti ne mažiau kaip 1/3 komisijos narių.

Atrenkant kandidatus į sudaromų komisijų narius pirmenybė bus teikiama asmenims, dalyvavusiems projektinėje veikloje, organizavusiems ar prisidėjusiems organizuojant seniūnijos renginius ir juose dalyvavusiems.

Siūlymai priimami iki 2019 m. gegužės 10 d. el. paštu adele.sukackiene@lazdijai.lt.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis