Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Pilietiškiausi kaimynai – Lazdijų rajono savivaldybėje
2018-12-06

Gruodžio 5 d. Kaune vyko pirmoji Lietuvos istorijoje saugios kaimynystės gerosios praktikos konferencija. Renginys, kurį organizavo Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos, buvo baigiamasis konkurso „Veikliausia saugios kaimynystės grupė“ etapas. Konferencijoje dalyvavo Lazdijų rajono saugios kaimynystės grupės ,,Jotvingiai“ atstovė Jolanta Kalinauskienė kartu su Lazdijų r. PK bendruomenės pareigūnėmis Ugne Tankevičiūte ir Renata Ribinskiene.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 2 187 saugios kaimynystės grupės. Iš visų miestų ir rajonų dalyvauti konkurse buvo atrinktos 44 saugios kaimynystės grupės, o viena iš jų – aktyviai Lazdijų rajone veikianti SKG ,,Jotvingiai“, Strumbagalvės – Kybartų k. Konkurse išskirtos dvi kategorijos – miestų saugios kaimynystės grupės ir regionų bei sodų bendrijų teritorijose veikiančios saugios kaimynystės grupės. Renginio metu savo gerąja patirtimi pasidalino 6 Lietuvos saugios kaimynystės grupės. Konkurso metu neliko nepastebėta ir SKG ,,Jotvingiai". Ji tapo konkurso laureate bei laimėjo nominaciją ,,Už pilietiškiausią kaimynišką poelgį".

SKG asociacijos nuotr.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariato pareigūnai ir Lazdijų rajono savivaldybė jau ne vienerius metus skatina Lazdijų rajono gyventojus kurti saugią aplinką kartu bei burtis į saugios kaimynystės grupes. Lazdijų rajono gyventojai jau nuo 2010 metų sėkmingai kuria SKG visame rajone, bendradarbiauja su Lazdijų r. PK policijos pareigūnais ir savivaldybe, stiprina saugumą gyvenamojoje vietovėje, tadėl SKG teritorijose mažėja teisės pažeidimų ir nusikalstamų veikų skaičius.

Lazdijų r. PK bendruomenės pareigūnės džiaugiasi, kad rajono gyventojai rūpinasi savo gyvenamosios vietos saugumu ir kviečia dar aktyviau burtis į saugios kaimynystės grupes. Dėl platesnės informacijos apie saugių kaimynysčių kūrimą galima kreiptis į Lazdijų r. PK bendruomenės pareigūnes Ugnę Tankevičiūtę (mob. tel. 8-672-64774, tel. 8-700-65510), Renatą Ribinskienę (mob. tel. 8-618-64715, tel. 8-700-65510), 222 kab., Lazdijos g. 5, Lazdijai.

Lazdijų r. sav. ir Lazdijų r. PK inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis