Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Trečiadienį, gruodžio 13 d., Lazdijų rajono savivaldybės II aukšto fojė vyko dailės mokytojos Jolitos Jasevičienė autorinių kūrybos darbų parodos „Ratu“ uždarymas. Pasveikinti parodos autorės ir padėkoti už jos kūrinius, beveik mėnesį žavėjusius savivaldybės darbuotojus, čia apsilankiusius rajono gyventojus bei svečius, atėjo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, savivaldybės administracijos vadovai ir darbuotojai, kolegos, mokiniai ir jų tėveliai iš Krosnos bei Lazdijų meno mokyklų.

Belaukiant gražiausių metų švenčių Būdvietyje  vyko adventinė popietė „Dalinkimės gerumu“. Baigiantis metams, kai skaičiuojami padaryti geri darbai buvo padėkota žmonėms, kurie prisideda prie krašto puoselėjimo.  Renginio vedėja Zina Barkauskienė padėkojo  ir Lazdijų rajono savivaldybės merui Artūrui Margeliui už rūpestį ir išpildytą svajonę – židinį Būdviečio laisvalaikio salėje.

Artėjant šventoms Kalėdoms Salų kaimo bendruomenės nariai susirinko į šventinį renginį, kuris vyko bendruomenės patalpose. Pasveikinti renginio dalyvių atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, tarybos nariai Odeta Lenkauskienė ir Virginijus Vasiliauskas.

 

Lazdijų rajono savivaldybėje  lankėsi Japonijos ambasadorius Lietuvoje Jo Ekscelencija Toyoei Shigeeda.

Gruodžio 8 dieną Lazdijuose lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė kartu su delegacija.  Aptarti aktualių švietimo klausimų svečiai susitiko su Lazdijų rajono savivaldybės meru Artūru Margeliu, administracijos direktoriumi Gintautu Salatka, Lazdijų rajono savivaldybės tarybos Kultūros,  švietimo ir sporto komiteto nariais, Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vedėju Vytuoliu Valūnu bei jo vadovaujamo skyriaus  darbuotojais, Lazdijų rajono savivaldybės švietimo įstaigų direktoriais, mokinių, jų tėvų ir mokytojų atstovais.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9