Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

 

 

 Vidaus reikalų ministerija šiandien po pietų organizavo video konferenciją svarbiausiems regionų klausimams, susijusiems su situacija dėl koronaviruso COVID-19, aptarti. Konferencijoje dalyvavo ir į aktualius savivaldybėms klausimus atsakė Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, Žemės ūkio ministras Andrius Palionis, Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga bei Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė. Buvo aptarta pirmoji nuotolinio mokymo diena, neformaliojo švietimo užsiėmimų finansavimas iš ES fondų, pristatytos ir pasėlių bei žemės ūkio naudmenų deklaravimo aktualijos ir kiti aktualūs klausimai. Detaliau apie priimtus sprendimus informuosime atskirame pranešime. Sekite naujienas. 

Kovo 24 d. ir 30 d. žemės ūkio ministro įsakymais buvo pakeistas paramos paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemones priėmimo 2020 metais grafikas. Kviečiame susipažinti.

Nuo šiandien iki gegužės 4 dienos galima teikti paraiškas Lazdijų rajono kaimo plėtros strategijos 2016-2023 m. įgyvendinimui. Kviečiame nepraliesti progos gauti paramą naujų iniciatyvų įgyvendinimui.

 

Keturioliktoji karantino diena Lazdijų rajono savivaldybėje parėjo ramiai. Nė vienam rajono gyventojui koronavirusas nenustatytas. Įtarimų kyla ir tyrimai atliekami vis dažniau. Daugiau tyrimų bus atliekama ir visoje Lietuvoje, nes sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendimu tyrimai nuo šiol dėl galimos COVID-19 infekcijos galės būti  atlikti visiems, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai. Taip pat, kaip numatyta anksčiau, dėl galimos infekcijos bus tiriami visi sveikatos priežiūros specialistai. Kaip dažnai atlikti tyrimą, įvertinusios savo veiklos specifiką ir galimas rizikas, spręs pačios gydymo įstaigos. Svarbu tai, kad minėti specialistai būti tiriami nedelsiant, jei pajus net menkiausius koronavirusinės infekcijos (COVID-19) simptomus.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16