Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Lazdijų TIC paminėjo veiklos 20-metį
2019-04-26

Ketvirtadienio vakarą „VšĮ Lazdijų turizmo informacinis centras“ savivaldybės vadovus, tarybos narius ir turizmo sektoriaus atstovus sukvietė į įstaigos 20-ies metų jubiliejaus paminėjimą bei vasaros turizmo sezono atidarymą.

Su jaunatvišku jubiliejumi įstaigos darbuotojus sveikino Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė. Ji dėkojo už atsakingą darbą, keliautojus pažindinant su Lazdijų kraštu. „Linkiu visus apsilankančius pakviesi atvykti dar kartą, kiekvieną sutiktąjį priimti su šypsena ir darniai dirbti reprezentuojant Lazdijų kraštą“ – teigė Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Rajono vadovė už ilgametį, nuoširdų ir sąžiningą darbą puoselėjant turizmo verslą, padėkas įteikė Rimai Petrauskienei, Romai Stulgienei bei Ramūnui Zdanavičiui.

1999 metais balandžio 1-ąją oficialiai įregistruota nauja Lazdijų rajono savivaldybės tarybos įsteigta viešoji įstaiga „Lazdijų turizmo informacinis centras“, vienas pirmųjų turizmo informacinių centrų Lietuvoje. Dėka centre dirbusių žmonių, Lazdijų rajono savivaldybės palaikymo, Lazdijų turizmo informacinis centras augo ir plėtėsi. Atsirado reprezentacinės centro patalpos Lietuvos Lenkijos pasienyje, padaliniai Lazdijuose ir Veisiejuose. Lazdijų kraštas pagaliau buvo pristatomas tarptautinėse ir vietinėse turizmo parodose, tapo matomas ir žinomas.

Lazdijų turizmo informaciniame centre nuo jo įkūrimo pradžios dirbo nemažas būrelis specialistų, atsidavusių turizmo plėtrai, o šiuo metu centre darbuojasi 8 specialistai. Į sceną buvo pakviesti ir apdovanoti visi buvę ir esami specialistai.

Renginio metu „Turizmo informacinio centro“ kolektyvas kvietė aukoti pinigėlius už kuriuos Lazdijų rajono savivaldybės socialinės globos centro „Židinys“ auklėtiniams planuoja padovanoti nepamirštamą kelionę baidarėmis viena gražiausių rajono upių Baltąją Ančia.

Žiūrovus muzikos garsais džiugino Lazdijų meno mokyklos Veisiejų skyriaus akordeonistų ansamblis ir šaunioji jų mokytoja Irina Gudebskienė, dainininkė Justina Kreizaitė bei improvizacijos teatro „Kitas kampas“ aktoriai.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis