Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Lazdijiečiai prisijungė prie visuotinės tvarkymosi talkos
2019-04-26

Lazdijų rajono savivaldybės vadovai, administracijos ir seniūnijų darbuotojai bei kitų rajono įstaigų darbuotojai ir vadovai dalyvavo kasmetinėje visuotinėje pavasarinėje akcijoje „DAROM" 2019. Dvyliktą kartą vykusioje talkoje paskelbtas iššūkis šiukšlėms, buvo gražinamos įvairios Lazdijų krašto teritorijos.

Lazdijų miesto ir seniūnijos teritorijose buvo tvarkoma Janaslavo kaimo kelkraščiai bei pasienio teritorija, Palazdijų ir Baltajo ežero pakrantės, Rudaminos piliakalnio teritorija, Nekrūnų kaimo pakelės, Lazdijos upės vaga, Genėtas miškelis šalia Šilo gatvės bei kt. Tvarkymosi darbai vyko visose Lazdijų rajono savivaldybės seniūnijų teritorijose.

Savivaldybės merė Ausma Miškinienė dėkojo visiems akcijoje dalyvavusiems darbuotojams, savanoriams, vaikams, kurie atostogų metu nusprendė prisijungti prie visuotinės talkos ir kartu su bendruomenės nariais kurti švaresnį Lazdijų kraštą.

Šių metų akcija vadovaujasi šūkiu „Švari Lietuva – sveiki piliečiai“. Iš viso Lietuvoje užregistruota daugiau nei 2 tūkst. oficialių tvarkymosi taškų, kuriuose prie švarios aplinkos kūrimo bei puoselėjimo prisidės gausus būrys pilietiškų bendruomenės narių. „DAROM“ akcija yra vienas didžiausių renginių Lietuvoje, kuris atkreipia dėmesį ne tik į aplinkosaugos problemas bei skatina savanorystės, socialinio atsakingumo ir pilietiškumo jausmus.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis