Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Į savivaldybę plūsta skundai dėl netinkamai prižiūrimų augintinių
2019-04-24

Šią savaitę gyventojai, lankydamiesi pas Lazdijų rajono savivaldybės merę Ausmą Miškinienę, iškėlė palaidų ir netinkamai prižiūrimų šunų problemą Lazdijų mieste.

Kaip informavo Lazdijų miesto seniūnijos seniūnė Vaida Gazdziauskienė, kartas nuo karto Lazdijų mieste atsiranda paleistų ar paklydusių šunų, kurie bastosi mieste, tačiau pastebima, jog yra prižiūrėti bei  turėjo šeimininkus.  Seniūnė teigė, kad neretai vis dar pasigendama gyventojų sąmoningumo auginant naminius gyvūnus ne tik neprižiūrint ar atvežant keturkojus į miestą, bet ir vedžiojant juos miesto poilsio zonose.

Savivaldybėje yra gauta nemažai skundų dėl netinkamos augintinių priežiūros ir šeimininkų elgesio dėl švaros viešosiose miesto erdvėse.  Atsižvelgiant į gautus prašymus,  didelis dėmesys bus skiriamas poilsio zonose ir pėsčiųjų takuose vedžiojamiems augintiniams. Nesilaikant taisyklių, šeimininkams bus taikoma atitinkama atsakomybė.

Kviečiame prisiminti Gyvūnų laikymo Lazdijų rajono savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisykles, patvirtintas Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2013 m. spalio 14 d. įsakymu Nr. 10V-782.   

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis