Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Gera žinia gyventojams. Senų ir taršių biokuro katilų atnaujinimui skirta 3 mln. eurų.
2020-01-03

Asociatyvi nuotrauka.

Visą šių metų sausio mėnesį (iki sausio 31 d.) gyventojai gali teikti paraiškas kompensacijai pakeisti senus ir taršius biokuro katilus į naujus efektyvius šildymo įrenginius. Šiam tikslui skirta 3 mln. eurų.

 

Kompensaciją biokuro katilų atnaujinimui gali gauti fizinis asmuo, kuris nuosavybės teise valdo gyvenamosios paskirties (vieno arba dviejų butų) pastatą arba sodo namą, kurio statyba yra užbaigta. Pastatas turi būti įregistruotas VĮ Registrų centro Nekilnojamojo turto registre ne mažiau kaip 5 metus nuo kvietimo teikti Registracijos formas dienos. Taip pat pastatas turi būti neprijungtas prie centralizuotai tiekiamos šilumos sistemos.

Gyventojams bus kompensuojama 50 proc. sumos, kuri yra paskaičiuojama padauginus įsigyto įrenginio galingumą kilovatais (kW) iš fiksuotų vieno kilovato galios įkainių.

„Visada pasisakau už švaresnę, o tuo pačiu ir sveikesnę aplinką. Būtent todėl Lazdijų rajono gyventojus, kurių nekilnojamas turtas atitinka nurodytus reikalavimus, kviečiu aktyviai teikti paraiškas. Tik kartu galime sukurti švaresnę ateitį ne tik sau, bet ir savo vaikams“, – apie galimybę pasinaudoti parama kalbėjo Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Daugiau informacijos http://enmin.lrv.lt/lt/naujienos/seniems-ir-tarsiems-biokuro-katilams-atnaujinti-3-mln-euru

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis