Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
A. Miškinienė su Lietuvos policijos generaliniu komisaru R. Požėla aptarė bendradarbiavimo galimybes
2020-02-06

Trečiadienį savivaldybės merė Ausma Miškinienė dalyvavo ataskaitiniame Lazdijų rajono policijos komisariato susirinkime, kurio metu viršininkas Vidmantas Kondrackis bei kiti policijos pareigūnai rajono bendruomenės atstovams pristatė duomenis apie eismo įvykius, ikiteisminius tyrimus, jų statistiką. Susitikimo metu taip pat pristatyti nuolatiniai prevenciniai policijos pareigūnų veiksmai, kalbėta apie saugios kaimynystės naudą, gyventojų sąmoningumą. Pasidžiaugta atsakingu gyventojų požiūriu į saugumą ir bendradarbiavimą.

Po pietų jau Vilniuje merė susitiko su Lietuvos policijos generaliniu komisaru Renatu Požėla. Susitikimo metu aptartos bendradarbiavimo sritys ir galimybės bendrai naudotis Lazdijų rajono policijos komisariato pastatu. „Situacija neeilinė. Dabartinės komisariato patalpos – daugiau kaip 5000 kv. m. – tikrai per didelės vien Lazdijų policijos komisariato veiklai, dėl to jų sprendimas išsikelti į mažesnes patalpas yra suprantamas. Vis dėl to jei ieškosime - tikrai rasime visoms suinteresuotoms pusėms palankų, ekonomiškai naudingą ir socialiai atsakingą sprendimą. Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, atsižvelgęs į naujus argumentus, jau ateinantį pirmadienį atvyks į Lazdijų rajoną ir įvertinęs visus „už“ ir „prieš“ priims galutinį sprendimą. Mano manymu, vietos pastate išties daug, tad jame sėkmingai tilptų ir sportuojantis rajono jaunimas, ir stovyklų dalyviai, ir autobusų stotis ir tie, kurie jame iki šiol dirbo. Siekiu visoms pusėms naudingo bendradarbiavimo, tad tikrai negailėsiu laiko sprendimų paieškai“, – kalbėjo savivaldybės merė A. Miškinienė.

Svarbu tai, kad praėjusią savaitę savivaldybės tarybos posėdžio metu buvo pritarta liekančio tuščio Lazdijų rajono policijos komisariato pastato perėmimui savivaldybės nuosavybėn.  Toks sprendimas buvo priimtas tam, kad vaikams ir suaugusiems butų sudarytos kuo geresnės sąlygos sportuoti bei atsirastų galimybė dalyvauti projektinėse veiklose.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis