Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Šiandien, sekmadienį, situacija rajone iš esmės nepasikeitė. Pradėti darbai tęsiami, atidžiai stebima situacija Lietuvoje ir pasaulyje bei nedelsiant reaguojama į gyventojų bei savivaldybės įstaigų vadovų prašymus.

Dėl karantino dauguma institucijų pertvarkė savo veiklą ir dirba nuotoliniu būdu. Informuojame, kaip karantino sąlygomis dirba Mokesčių inspekcija, „Sodra“, Registrų centras, notarai, teismai bei Lazdijų rajono savivaldybės administracija. Daugiau informacijos galite rasti šių institucijų internetinėse svetainėse.

Šeštadienis rajono vadovams ir atsakingiems specialistams buvo iš tiesų darbingas. Šalyje paskelbtas karantinas diktuoja savo ritmą ir sąlygas. Visi stengiasi padaryti viską, ką gali, kad gyventojams ir dirbantiesiems tikimybė užsikrėsti koronavirusu būtų sumažinta iki minimumo. Darbadienis ar laisvadienis šiuo metu jau nebesvarbu, negalima delsti nė minutės jei galime padėti ir mažinti rizikas užsikrėsti.

Kovo 21-oji – Pasaulinė Dauno sindromo diena, kurią minint žmonės mūvi skirtingas kojines, taip išreikšdami palaikymą turintiems Dauno sindromą ir jų artimiesiems bei parodydami, kad visi galime būti kitokie. Žmonės su Dauno sindromu turi skirtingą chromosomų rinkinį, o chromosoma savo forma šiek tiek primena kojines – dėl to ir pasirinktas šis simbolis.

Rytoj ir poryt, kovo 21 ir kovo 22 dienomis, prevenciškai bus dezinfekuojamos visos Lazdijų rajono daugiabučių laiptinės. Nesvarbu, kas jas administruoja – UAB „Lazdijų vanduo“ ar atitinkamų namų bendrijos. Svarbu tai, kad dezinfekavimui skirtos lėšos nebus įtrauktos į gyventojų mokamų mokesčių sąskaitas.

 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 17