Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Estijoje Talino hipodrome vykusios Baltijos taurės varžybos buvo itin sėkmingos Lietuvos važnyčiotojams ir jų žirgams. Jau pirmajame trimečių žirgų važiavime Eimantas Klebauskas su žirgu Magistras ne tik laimėjo pirmąją vietą, bet ir pagerino tiek savo asmeninį, tiek Talino hipodromo trimečių eržilų-kastratų rekordą. Algis Vilkinis su kumelaite Ūta tame pačiame važiavime užėmė trečiąją vietą.

Kviečiame ūkininkus, jų partnerius, ūkio darbuotojus; kitus fizinius ar juridinius asmenis, užsiimančius žemės, maisto ir miškų ūkio veikla; kaimo vietovėse ūkine veikla užsiimančius žemės valdytojus, labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių darbuotojus bei amatininkus į nemokamus mokymus, kurie naudingi atsiskaitant už gautą paramą ir siekiant įgyti naujų žinių. Mokymai vyks 2019 m. liepos 1 d. Lazdijų viešojoje bibliotekoje.

Laikini vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutai ir tvarkaraščiai, kuriais UAB „Lazdijų autobusų parkas“ priklausantys autobusai važiuos nuo 2019 m. birželio 24 d. iki 2019 m. rugsėjo 1 d.

Rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos Respublikos Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika. Jis kartu su rajono savivaldybės mere Ausma Miškiniene dalyvavo Metelių regioninio parko rengiamoje šventėje „Vėžliukai sugrįžta į namus“.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9