Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Didesnės ar mažesnės avarijos, kai ekipažas „netelpa“ greičio ruožo posūkiuose ar padaręs keletą kūlversčių baigia pasirodymą greta trasos, yra neišvengiama ralio dalis. Tokių epizodų liudininkais tapę žiūrovai akimirksniu nuotraukomis ar filmuotais kadrais užpildo socialinius tinklus, tačiau patiems sportininkams kiekvienas „stogas“ dažnai tampa ne tik finansine problema, bet ir sudėtingu psichologiniu išbandymu. Kokios priežastys dažniausiai lemia tokius incidentus? Ar įmanoma iš to gauti kokios nors naudos? Ir kuo šiame kontekste išsiskiria „Rally Classic“?

Šią savaitę Lazdijų rajono savivaldybėje vyko susitikimas su Oržyšo savivaldybės (Lenkijos Respublika) atstovais, kurio metu buvo pasirašyti bendro projekto „Antis keliaujanti pasienio keliais“ paraiškos dokumentai. Šis projektas skirtas užtikrinti subalansuotą pasienio gamtos ir kultūros paveldo plėtrą bei jo pritaikymą turizmui.

Lazdijų rajono savivaldybėje nuo rugpjūčio 30 d. vyksta seniūnaičių rinkimai. Panaikinus Kučiūnų seniūnaitijos seniūnaičio rinkimų rezultatus, prašome siūlyti kandidatus minėtoms pareigoms užimti ir kviečiame aktyviai dalyvauti rinkimuose.

Kadangi Kuklių seniūnaitijoje gyventojų susirinkime dalyvavo mažiau kaip 5 procentai seniūnaitijos gyventojų, turinčių teisę rinkti seniūnaitį, rinkimai laikomi neįvykusiais ir pagal savivaldybės administracijos direktorės I. Šaparauskienės įsakymu patvirtintą grafiką vyks pakartotiniai rinkimai.

 1 2 3 4 5 6 7 8