Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija organizuoja kasmetinį STEAM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, matematikos ir kūrybiškumo ugdymo) konkursą „Mūsų eksperimentas“. Šių metų konkurso tema – klimato kaita, tikimasi sulaukti originalios mokinių idėjų, siūlančių spręsti sparčiai besikeičiančio klimato problemas. Laimėjusios mokinių komandos laukia neeilinis prizas – kelione į Švediją.

Paukščių gripas yra greitai plintanti pavojinga užkrečiamoji paukščių liga, kuria serga naminiai ir laukiniai paukščiai. Kaimyninėje Lenkijoje jau užregistruota daugiau kaip dešimt šios ligos atvejų, tad Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba pateikia rekomendacijas paukštininkystės bei mažiems naminių paukščių ūkiams, medžiotojams ir keliautojams kaip apsisaugoti nuo šios ligos.

Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje iniciatyva 23-jų Lietuvos savivaldybių merai, tarp jų ir merė Ausma Miškinienė, vasario 3 ir 4 d. dalyvauja Europos Sąjungos institucijose Briuselyje vykstančiuose susitikimuose aktualiomis regionams temomis.Lazdijų rajono savivaldybės administracija


Siūlo darbą Centralizuotos buhalterinės apskaitos skyriaus vyresniajam buhalteriui (dvi pareigybės, pareiginės algos koeficientas 6,70-7,30)

Veiklos sritis:

– Lazdijų rajono savivaldybės biudžetinių įstaigų buhalterinės apskaitos tvarkymas

Reikalavimai:

–turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu arba aukštąjį koleginį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu

Dokumentai teikiami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (VATIS) iki 2020 m. vasario 18 d.

Praėjusią savaitę Lazdijų rajono savivaldybės vadovai susitiko su potencialiais partneriais. Pirmasis vizitas vyko Kaliningrado srities Gvardeisko (Tepliavos) savivaldybėje, antrasis – Lazdijuose. Pastarojo susitikimo metu savivaldybės ir įstaigų vadovai priėmė svečius iš Laduškino (Liudvigsorto).

 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12