Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

LR Vidaus reikalų ministerija kviečia socialinius ir ekonominius partnerius siūlyti savo atstovus į regionų plėtros tarybas. 

Prisijungti prie dešimties regionų plėtros tarybų kviečiami Nacionalinėje regioninės plėtros taryboje atstovaujamų verslo ir darbdavių asociacijų – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Lietuvos darbdavių konfederacijos, Lietuvos verslo konfederacijos – atstovai. 

Kviečiame Lazdijų rajono savivaldybės institucijas ir įstaigas bei  nevyriausybines bendruomenines organizacijas teikti siūlymus dėl savo atstovų delegavimo į Lazdijų rajono savivaldybės sudaromas savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybas.

Socialiniai tinklai – populiariausias jaunų žmonių įrankis komunikuoti, tačiau dažnai net nesusimąstome, koks platus gali būti socialinių tinklų pasaulis. Vieniems socialiniai tinklai yra galimybė rasti draugus ar bendraminčius, kitiems – būdas atskleisti save, rasti dominančią informaciją, sužinoti aktualiausias naujienas, dalyvauti diskusijose. O galbūt net proga pradėti karjerą!

 1 2 3 4 5 6