Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Nuo gegužės 25 dienos atnaujinamas gyventojų priėmimas pas savivaldybės merę Ausmą Miškinienę. Iki karantino savivaldybės merė gyventojus priiminėjo pirmadieniais ir antradieniais, tad tokia tvarka išliks ir toliau. Gyventojus savivaldybės merė A. Miškinienė priims pirmadieniais nuo 12.00 iki 14.00 val. ir antradieniais nuo 8.00 iki 10.00 val. Atkreipiame dėmesį, kad itin svarbiais ir skubiais atvejais merė A. Miškinienė gyventojus priims ir kitu, jiems patogiu, metu.

 Per praėjusią parą mūsų rajone susirgimų dėl COVID-19 nebuvo užfiksuota. Karščiavimo klinikos darbuotojai toliau ėmė ėminius darbuotojams bei gyventojams, vakar SAM ministro nustatyta prioriteto tvarka. Ėminiai paimti Veisiejų S. Gedos gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams ir darbuotojams, kurie nuo vakar pradėjo darbą, rajono gyventojams, turintiems siuntimus stacionariam gydymui, taip pat socialiniams darbuotojams. Darbą palaipsniui atnaujina, į įprastą darbo ritmą grįžta Lazdijų savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centras, prieš tai savo pasirengtą pacientų priėmimo ir aptarnavimo tvarką suderinęs su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru. Lazdijų PSPC ir toliau pirmenybę teikia nuotolinei pacientų konsultacijai, tačiau pacientus, kuriems būtina gydytojo konsultacija vietoje, jau priima. Centras užtikrina, kad vienas pacientas po kito būtų aptarnaujamas tik po valandos, po kiekvieno apsilankiusiojo atliekama visų liečiamųjų paviršių dezinfekcija.

Interreg V–A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo programos projektų 5 šaukimui pateiktas naujas projektas „Lietuvos-Lenkijos funkcinė teritorija – naujos galimybės turizmo plėtrai“ (angl. Lithuanian-Polish functional area – new tourism development possibilities). Šio projekto metu planuojama sukurti funkcinės pasienio zonos bendro pasienio turizmo maršrutą. Funkcinė pasienio teritorija pristatoma kaip vienas turizmo traukos objektas, kviečiantis turistus keliauti jotvingių istorijos, kulinarinio paveldo, gamtos, istoriniais, dviračių ir pėsčiųjų, piligrimų, šeimos, amatų, pirties keliais. Projekte taip pat numatyta turizmo maršruto leidyba, viešinimas, funkcinės pasienio zonos prekinio ženklo sukūrimas, bendro filmo, foto albumo, mobilios programėlės sukūrimas.


 

Šiandien rajono savivaldybės administracija po daugiau nei 2 mėnesių pradėjo grįžti į įprastą darbo tvarką. Nors dauguma klientų ir toliau buvo aptarnaujami nuotoliniu būdu, tačiau dalis jų buvo atvykę į savivaldybę ir buvo aptarnaujami tiesiogiai, laikantis visų karantino laikotarpiui nustatytų apribojimų ir higienos reikalavimų. Jų priėmimą registravo, kontroliavo ir  karantino laikotarpiui nustatyta gyventojų aptarnavimo tvarka rūpinosi savivaldybės administracijos Komunikacijos ir dokumentų skyriaus vieno langelio kabineto darbuotojai. Kai kurie klientai buvo atvykę ir iš kitų savivaldybių. Daugiausiai gyventojų šiandien kreipėsi dėl pirminės teisinės pagalbos, vienkartinių laidojimo pašalpų, žemės ūkio techniko registravimo, darbo stažo pažymų, vandens tyrimų.  Savivaldybės darbuotojai gyventojus priiminėjo trijuose  pirmojo savivaldybės aukšto kabinetuose, tarp lankytojų priėmimų buvo daromos privalomos pertraukos, patalpos vėdinamos, liečiamieji paviršiai po kiekvieno apsilankymo dezinfekuojami.

Informacija ir konsultacijos Lietuvos verslui, nukentėjusiam nuo COVID-19, teikiamos nemokamu trumpuoju numeriu 1824. Pagalbos priemonių verslui linija veiks tol, kol verslui bus teikiama COVID-19 krizės pasekmių mažinimo pagalba.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16