Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

 Švietimo, mokslo ir sporto ministerija nupirko ir rugpjūtį savivaldybėms perduos 45 naujus mokyklinius autobusus. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius patvirtino mokyklų, į kurias šiemet išriedės nauji geltonieji autobusiukai, sąrašą. Į sąrašą pateko ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija. Dėl geltonojo autobusiuko šiai gimnazijai Lazdijų rajono savivaldybės administracija Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai paraišką buvo pateikusi birželio mėnesį.  Gimnazijai skirtas geltonasis autobusas pavėžės kaimuose ir miesteliuose toliau kaip 3 km nuo mokyklos gyvenančius moksleivius, kad kelionė į mokyklą ar iš jos truktų trumpiau. Taip pat mokiniai galės vykti ir į būrelius, kultūros ir sporto renginius, ekskursijas.

Lietuvos Respublikos Seimas nutarė, kad, valdant COVID-19 padarinius, būtų mokamos vienkartinės vaiko pinigų išmokos. Vaikams iš nepasiturinčių ir gausių šeimų, taip pat turintiems negalią bus išmokėta vienkartinė 200 eurų išmoka, o visiems kitiems vaikams – vienkartinė 120 eurų išmoka.

Šios išmokos yra įtvirtintos Lietuvos Respublikos vienkartinės išmokos vaikams įstatymu Nr. XIII-3030. Įstatymas galioja iki 2022 m. vasario 25 d.

Pagal Įstatymo 2 straipsnį kiekvienam vaikui, kuriam pagal Išmokų vaikams įstatymo 6 straipsnio 1 dalį skiriama ir mokama universali išmoka vaikui (60,06 Eur), bus skiriama 120 Eur vienkartinė išmoka.

Kiekvienam vaikui, kuriam pagal Išmokų vaikams įstatymo 6 straipsnio 2 dalį papildomai skiriama ir mokama išmoka vaikui (40,17 Eur), bus skiriama papildomai 80 Eur vienkartinė išmoka. Atsižvelgiant į tai, gausių (auginančių 3 ir daugiau vaikų), nepasiturinčių šeimų vaikai ir neįgalūs vaikai iš viso gaus 200 Eur dydžio vienkartinę išmoką.

 Atsižvelgdama į Jūsų balsavimo internete rezultatus, Lazdijų rajono jaunimo reikalų taryba aptarė ir patvirtino labiausiai nusipelniusius jaunimo atstovus  aštuoniose nominacijose: „Metų visuomenininkas“, „Metų renginys“, „Metų kūrybiška siela“, „Metų jaunasis verslininkas“, „Metų sportininkas“, „Metų jaunoji šeima“, „Metų herojus“, „Už Lazdijų vardo garsinimą“.    Jau šį šeštadienį, liepos 18 dieną, 20 valandą, Veisiejų miesto parke jie bus iškilmingai paskelbti ir apdovanoti. Ir ne tik. Jūsų laukia nuotaikingas Monique koncertas, diskoteka.  Atvykite ir dalyvaukite.

Permainos Lazdijų rajono savivaldybės Komunikacijos ir dokumentų skyriuje. Siekiant dar sklandesnės, greitesnės ir efektyvesnės savivaldybės veiklos, Sigita Štreimikytė jau pirmadienį, sugrįžusi po atostogų, persikels į pagrindinį vadovų priimamąjį. Šiuo metu Socialinių mokslų kolegijoje Teisę studijuojanti S. Štreimikytė nuo šiol bus atsakinga ne tik už merės, bet ir už administracijos direktorės Ilonos Šaparauskienės darbotvarkės sudarymą, posėdžių ir pasitarimų, kuriuos inicijuoja vadovai organizavimą, informacijos rengimą, asmenų priėmimą taip pat koordinuos, kad atsakymai į fizinių ir juridinių asmenų prašymus ir skundus, skirtus administracijos direktorei būtų parengti atsakingai ir išsiųsti kaip galima greičiau.

 1 2 3 4 5