Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lazdijų miesto vietos veiklos grupė skelbia trečiąjį kvietimą ir kviečia teikti projektinius pasiūlymus dėl projektų, skirtų įgyvendinti 2016-2022 metų Lazdijų miesto vietos plėtros strategiją, finansavimo pagal šiuos veiksmus:

Lazdijų rajono savivaldybė per 2019 m. planavo gauti 22,6 mln. eurų pajamų, tačiau iki metų pabaigos buvo gauti 23,8 mln. eurų. Savivaldybės biudžetas gavo daugiau pajamų iš gyventojų pajamų mokesčio (529 tūkst. eurų), žemės mokesčio (138 tūkst. eurų) ir nekilnojamojo turto mokesčio (60 tūkst. eurų). Kitos planą viršijančios pajamos buvo gautos dėl valstybės institucijų priimtų sprendimų didinti tikslines dotacijas.

Veisiejų jaunimo centras, teikdamas verslo projektą „Veisiejų jaunimo centro bendruomeninio verslo kūrimas per turizmo, aktyvaus laisvalaikio bei maisto kultūros veiklas“ kėlė sau tikslą gaminti skaniausius ledus ne tik Lazdijų rajone, bet ir visoje Lietuvoje.Lazdijų rajono savivaldybės administracija


Siūlo darbą Vietinio ūkio skyriaus vyriausiajam inžinieriui-statybininkui

Veiklos sritis:

– savivaldybei priklausančių objektų pripažinimo tinkamais naudoti organizavimas;
– savivaldybės finansuojamų objektų techninės dokumentacijos tikrinimas;
– funkcijų, susijusių su savivaldybei priklausančių pastatų, statinių ir inžinerinių įrenginių priežiūra, statybos, remonto ir rekonstrukcijos organizavimu, statybų ir remonto technine priežiūra atlikimas;
– savivaldybės būsto ir savivaldybės socialinio būsto fondo pastatų bei butų remonto, būsto pritaikymo žmonėms su negalia statybos darbų organizavimas.

Reikalavimai:

–turėti aukštąjį universitetinį statybos inžinerijos studijų krypties išsilavinimą;
– turėti ne mažesnę kaip 1 metų profesinę patirtį statinių statybos srityje.

Privalumas:

– turėti kvalifikacijos atestatą, suteikiantį teisę eiti statinio statybos vadovo pareigas.

Dokumentus – gyvenimo aprašymą ir išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją – siųsti el. paštu adele.sukackiene@lazdijai.lt iki 2020 m. sausio 31 d.

 1 2 3 4 5 6 7 8