Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Kovo 11 d. virš 50 aktyvių žmonių rinkosi į Lazdijų miesto Nepriklausomybės aikštę, kur  jau antrus metus iš eilės vyko simbolinis šventinis bėgimas „Vardan Lietuvos”, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio patarėjas Jonas Gudžiauskas pasveikino visus susirinkusius su Lietuvai svarbia data. Lazdijų sporto centro direktorius Darius Liaukevičius ir mero patarėjas J. Gudžiauskas padėjo žvakeles prie Nepriklausomybės paminklo.

Kovo 10 d. minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną Lazdijų sporto centras, onkologinės savigalbos Lazdijuose asociacija ir Lazdijų turizmo centras organizavo trečiąjį sveikuolišką ėjimą. Dalyvius pasveikino ir į žygį išlydėjo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. 

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – Kovo 11–ąją –  Lazdijai paminėjo renginiais, kurie įvairiose įstaigose bei seniūnijose vyko keletą dienų.

Kovo 7 dieną per šimtą Lazdijų rajono savivaldybės ugdymo įstaigų mokinių ir mokytojų susirinko į Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salėje vykusius tradicinius Mero pusryčius. Toks gausus būrys – tai šių mokslo metų sausio ir vasario mėnesio įvairių konkursų ir olimpiadų rajoninių turų pirmų vietų laimėtojai, šalies olimpiadų, konkursų, varžybų prizinių vietų nugalėtojai ir juos ruošę mokytojai.

Daugelis iš mūsų gali padaryti nepaprastą dalyką – pasirūpinti  be tėvų globos (rūpybos) likusiais vaikais, priimti juos į savo šeimą, todėl kovo 1 d. buvo suorganizuotas globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymo ir konsultavimo programos pristatymas Lazdijų miesto seniūnijoje.

 1 2 3 4 5 6 7 8