Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Atsižvelgusi į paskelbtą karantiną Žemės ūkio ministerija traktorių techninę apžiūrą atidėjo iki karantino pabaigos.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją ir epidemiologų rekomendacijas, nusprendė pratęsti karantino laikotarpį iki balandžio 13 dienos. Viešose vietose rekomenduojama būti tik su burną ir nosį dengiančiomis apsauginėmis priemonėmis, patikslinta parkų ir atvirų erdvių lankymo bei apsipirkimo prekybos vietose tvarka.
Lazdijų rajono savivaldybės administracija


Siūlo darbą Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyr. specialistui (PA koeficientas 7,5)

Veiklos sritis:

– viešųjų pirkimų planavimas ir viešųjų pirkimų plano rengimas;

– viešųjų pirkimų organizavimas ir vykdymas;

– funkcijų vykdymas bendrosios teisės srityje.

Reikalavimai:

– turėti aukštąjį universitetinį teisės krypties išsilavinimą.

Dokumentai teikiami per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (VATIS) iki 2020 m. balandžio 7 d.

Skubame pranešti, kad pagal Lazdijų miesto vietos veiklos grupės įgyvendinamą 2016-2020 metų Lazdijų miesto vietos plėtros strategiją pasirašyta antra projekto finansavimo ir administravimo sutartis. Projektą „Savipagalbos paslaugų teikimas Lazdijų mieste“ įgyvendins asociacija Onkologinė savigalba Lazdijuose. Priminsime, kad pirmoji projekto finansavimo sutartis skirta projektui Psichologo paslaugų organizavimas socialinės globos centre "Židinys".

Savarankiškai dirbantys asmenys kreiptis dėl fiksuotos 257 eurų išmokos už mėnesį į Užimtumo tarnybą galės jau nuo balandžio 5 dienos, o iki to laiko Socialinės apsaugos ir darbo ministerija siūlo patikslinti įstatymą taip, kad išmoką gautų dar platesnis ratas žmonių. Vyriausybė tokiam siūlymui trečiadienį pritarė, Seime sprendimas bus priimamas pirmadienį.

 1 2 3 4 5 6 7 ... 15