Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Prasminga ir gražu kiekvienų metų pabaigoje prisiminti aktyviausius savo bendruomenės žmones, su jais kartu praleisti bent vieną advento vakarą – pabendrauti, išklausyti jų nuomonę, jiems padėkoti.Tokia tradicija gyvuoja ir Teizų laisvalaikio salėje, kurios darbuotojai kasmet sukviečia aktyviausius meno saviveiklos dalyvius, visus Šventežerio seniūnijos žmones, kurie per ištisus metus aktyviai dalyvavo įvairiuose kultūriniuose renginiuose, padėjo juos surengti, rėmė savo asmeninėmis lėšomis.

Penktadienį Lazdijų miesto Nepriklausomybės aikštėje įžiebta kalėdinė eglė. Artėjant savaitgaliui žaliaskarė sužibo šventinio renginio „Pasaka miesto princesei“ metu. Pagrindinę ne tik miesto, bet ir viso rajono eglę tradiciškai įžiebė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Jis sveikino visus susirinkusius bei linkėjo, kad belaukiant šv. Kalėdų lydėtų pakili šventinė nuotaika, sėkmė ir puiki sveikata.

 

Šių metų gruodžio 5 d. Suvalkuose, Lenkijoje, Mokslo ir Technologijų parke, įvyko ataskaitų teikimo seminaras 1-ojo kvietimo patvirtintiems projektams. Seminare dalyvavo projekto „Jungtiniai veiksmai priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo paslaugų kokybei gerinti“, vykdomo pagal programą „Interreg V-A Lietuva – Lenkija“ iš Europos regioninio plėtros fondo lėšų pagal 4 prioritetinę kryptį – „Valdžios institucijų ir suinteresuotųjų subjektų institucinių gebėjimų stiprinimas ir veiksmingas viešasis administravimas” paramos gavėjai.

 

Gruodžio 6 d. pirmąjį posėdį surengė naujai Lazdijų rajono savivaldybės mero potvarkiu sudaryta darbo grupė laisvės kovoms įamžinti. Darbotvarkėje buvo numatyti šeši klausimai apie laisvės kovų bei jų dalyvių įamžinimą Lazdijų krašte.

Lazdijų kultūros centre  išdalinti tradiciniai „Verslo sparnų“ apdovanojimai. Ketvirtus metus iš eilės šiame  renginyje, kurį organizuoja Lazdijų švietimo centras, rajono savivaldybė  pagerbia  per metus labiausiai pasižymėjusius verslininkus – daugiausiai prisidėjusius prie šio krašto plėtros, garsinusius Lazdijų vardą Lietuvoje ir pasaulyje. Nors renginys šiemet organizuotas vidurdienį, kai žmonės yra užimti, Lazdijų kultūros namų sakė buvo pilna: miesto žmonės atėjo palaikyti savo mėgstamų verslininkų, moksleiviai – pasiklausyti pasaulyje pripažinto  verslo konsultanto, sėkmės mokytojo  Algirdo Karaliaus  pranešimo apie atkaklumo galią versle ir gyvenime.

 1 2 3 4 5 6 7 ... 9