Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Onkologinėmis ligomis sergantiems Lazdijų rajono gyventojams, kuriems sudėtinga kasdien vykti iš namų į LSMU ligoninę Kauno klinikas, suteikiama galimybė nemokamai apsigyventi Kauno širdyje – Rotušės a. 21. Tokia galimybė suteikiama 28 savivaldybių gyventojams.

Lazdijų rajono savivaldybės vadovai ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojai susitiko su Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos atstovais. Tai jau antras susitikimas, kurio metu buvo kalbėta apie bendradarbiavimo galimybes, pristatytas konkretus numatomų veiksmų planas. Itin daug dėmesio skirta diskusijoms apie suaugusiųjų švietimą bei persikvalifikavimą, naujų programų kūrimą.

Lazdijų miesto vietos veiklos grupė skelbia trečiąjį kvietimą ir kviečia teikti projektinius pasiūlymus dėl projektų, skirtų įgyvendinti 2016-2022 metų Lazdijų miesto vietos plėtros strategiją, finansavimo pagal šiuos veiksmus:

Lazdijų rajono savivaldybė per 2019 m. planavo gauti 22,6 mln. eurų pajamų, tačiau iki metų pabaigos buvo gauti 23,8 mln. eurų. Savivaldybės biudžetas gavo daugiau pajamų iš gyventojų pajamų mokesčio (529 tūkst. eurų), žemės mokesčio (138 tūkst. eurų) ir nekilnojamojo turto mokesčio (60 tūkst. eurų). Kitos planą viršijančios pajamos buvo gautos dėl valstybės institucijų priimtų sprendimų didinti tikslines dotacijas.

 1 2 3 4 5 6 7