Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

AB Lietuvos paštas, kaip ir kitos Vyriausybės paskelbto karantino laikotarpyje dirbančios strategiškai svarbios institucijos ir įmonės, tęsia savo veiklą. Bendrovė, be įstatymo numatytos teikti universaliosios pašto paslaugos, gyventojams toliau pristatys tokias kritiškai svarbias paslaugas, kaip pensijos, išmokos, tęs siuntų pristatymo paslaugą įsigijusiems būtinas prekes elektroninėse parduotuvėse. Tačiau, siekdama riboti kontaktą tarp savo darbuotojų ir gyventojų, nuo kovo 16 d. – 30 d. taikys tam tikrus veiklos apribojimus.

Lietuvoje įvedus karantiną nukentės šalies verslas bei ekonomika. Dėl to neeiliniame Vyriausybės posėdyje buvo aptartas ekonomikos skatinimo ir pagalbos verslui priemonių planas.

Praėjo pirmoji karantino diena. Griežtai laikydamiesi nustatytų draudimų ir rekomendacijų, šią dieną stengėmės, kad kilusius iššūkius įveiktume kuo geriau.

Skaičiuojame pirmas valandas po karantino paskelbimo. Situacija neeilinė ir labai rimta. Visada kalbėjau drąsiai ir atvirai dėl to ir šis kartas ne išimtis. Noriu paprašyti Jūsų, elkitės labai atsakingai, griežtai laikykitės karantino laikotarpiu nustatytų draudimų ir rekomendacijų. Patikėkite čia ne žaidimas. Valstybė ir savivaldybė, siekdama Jus ir Jūsų artimuosius ir dirbančiuosius apsaugoti, privalo imtis visų įmanomų atsargumo priemonių. Už sveikatą nieko nėra svarbiau, viskas gali palaukti ir tikrai palauks. Dabar svarbiausia – kuo mažiau tiesiogiai bendrauti su aplinkiniais. Taip riziką užsikrėsti šiuo virusu sumažinsite iki minimumo. Neprašau nebendrauti su artimaisiais, prašau rinktis pokalbį telefonu arba kitomis ryšio priemonėmis. Neikite į svečius ir jų nekvieskite, dirbkite nuotoliniu būdu, jei tik turite tokią galimybę. Neleiskite vaikų į žaidimų aikšteles ir kitas susibūrimo vietas. Eikite iš namų tik tokiu atveju jei tai gyvybiškai svarbu ir neišvengiama. Visų darbdavių prašau būti supratingiems, ieškokite geriausių sprendimų darbuotojų atžvilgiu.

 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17